Novým majiteľom Gemerlandu je Magna Festum

24. November 2018 · Autor: admin 

Vážení čitatelia, ako ste určite zaregistrovali, politicko-spravodajský portál Gemerland zmenil v týchto dňoch majiteľa. Novým majiteľom je Občianske združenie Magna Festum.

Našim cieľom je prinášať aktuálne spoločensko-politické spravodajstvo, s dôrazom na nezávislosť. V našom záujme je prinášať informácie predovšetkým z Rimavskej Soboty a okolia, ale spravodajsky chceme pokrývať aj susedné regióny.

Naši technici momentálne pracujú na vynovení celkového vzhľadu stránky, čím chceme reagovať na požiadavky trhu a aktuálne trendy.  Modernejší Gemerland plánujeme spustiť v priebehu februára, dovtedy bude stránka fungovať v doterajšom režime. Pri skvalitňovaní domény sa môžu spočiatku vyskytnúť menšie technické problémy, preto prosíme čitateľov o trpezlivosť.

Uvedomujeme si, že aj keď preberáme zabehnutý spravodajský portál, pri jeho budovaní nás čaká množstvo práce a nejedna výzva. Máme ambíciu spraviť z Gemerlandu najčítanejší spravodajský portál v regióne.

Chceli by sme sa poďakovať predchádzajúcej majiteľke Gemerlandu Marte Kanalovej za výnimočnú prácu, ktorú odviedla pri budovaní domény  a do ďalšej profesnej kariéry jej prajeme  všetko dobré. No  zo stránok Gemerlandu sa celkom nevytratí, dohodli sme sa s ňou, že bude s nami naďalej spolupracovať. Ďakujeme za prácu aj dlhoročnému redaktorovi Viliamovi Vašovi a všetkým doterajším spolupracovníkom.

Veríme, že plánované zmeny terajší čitatelia Gemerlandu ocenia a zostanú nám aj naďalej verní.  Rovnako veríme, že nový a kvalitnejší Gemerland  zaujme aj ďalších čitateľov.

-MF-

 

 

Publikované 24. 11. 2018

Comments

3 komentáre/ov - “Novým majiteľom Gemerlandu je Magna Festum”

 1. spalovac mrtvol - 25. November 2018 5:52

  OZ MAGNA FESTUN so sídlom Husiná 113?

 2. Lajla - 29. November 2018 16:47

  Občianske združenie je široký pojem. Môžeme vedieť aj mená ľudí, ktorí chcú meniť názory v našom okolí??? Krycí názov je len fraška na to aby sa tam mohli skryť aj ľudia, ktorí majú iný cieľ, ako podeliť informácie.

 3. Viliam Vaš - 2. December 2018 21:50

  Gemerland od roku 2006 vždy písal objektívne a ani raz sme “nesprostredkovali lží či polopravdy”. Ak sme sa aj pomýlili v nejakých údajoch, tak sme to promptne opravili a ospravedlnili sme sa dotknutej osobe. Keď sme si napíslai náš názor, a tak sme to robili neanonymne a mohli sa ľudia k tomu voľne vyjadrovať. Komentáre sme necenzurovali, iba v mimoriadnom prípade, ak boli osobne vedené alebo nevyberané ataky, tak sme to dotyčnému oznámili a zablokovali sme takýto agresívny a potupujúci komentár.
  Verím, že aj právny nástupca a nový majiteľ GL bude pokračovať v týchto intenciách. :-)

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.