Gemerland mení majiteľa

23. November 2018 · Autor: admin 

Pred dvanástimi rokmi som ako redaktorka mestských novín založila internetovú stránku Gemerland.sk s Peťom Holubom, Mirom Dvořákom  a Mykem, ktorý sa stal vtedy aj administrátorom.

Mojim cieľom bolo informovať verejnosť a prinášať nielen spravodajstvo, ale aj komentáre, úvahy a články o histórii Gemera-Malohontu. Postupom času sa k nám pridalo množstvo prispievateľov. Všetci sme tvorili obsah stránky bez nároku na finančný honorár.  Prežili sme aj útoky hackerov, vymazanie časti databázy a nekalý konkurečný boj, vrátane neopodstatnených udaní na políciu a prokuratúru. V týchto ťažkých zápasoch sme však vždy dokázali obhájiť našu bezúhonnosť a čestnosť.

V živote sa však všetko mení, takže prichádza doba, keď aj Gemerland po dvanástich rokoch existencie mení majiteľa a v krátkej budúcnosti zmení aj svoju tvár. V prechodnom období sa môžu objaviť aj malé technické problémy, takže poprosím o zhovievavosť.

Ako bývalá majiteľka domény by som chcela poďakovať všetkým prispievateľom, vrátane Viliama Vaša, Vlada Gondáša, Juraja Kariku, Bela Heflera, Mira Trenku, Tomáša Sulyoka, Štefana Baloga, Zdena Mareka  a iných. Ďakujem grafikovi Jarovi Verlíkovi za jeho prácu a všetkým, ktorí pomáhali tvoriť jej obsah. V neposlednej miere ďakujem čitateľom a komentujúcim za ich tvorivý a podporný prístup.

S novým vlastníkom som sa dohodla, že naďalej budem s ním spolupracovať. Prajem mu veľa tvorivých síl a úspechov v ďalšom rozvoji týchto internetových novín.

 

Marta Kanalová, bývalá majiteľka domény Gemerland.sk

 

 

Publikované 23. 11. 2018

 

Comments

6 komentáre/ov - “Gemerland mení majiteľa”

 1. koko62rs - 25. November 2018 16:25

  Ďakujem Vám za doteraišiu kvalitnú a odbornú prácu ! Prajem Vám úspech v ďalšej činnosti !

 2. Marta Kanalová - 26. November 2018 12:43

  Ďakujeme pekne.

 3. Luis - 28. November 2018 16:17

  Prajem Vám veľa úspechov na novej ceste. Aj keď takto pod pseudonymom neviete kto som a na záver to už ani nemá zmysel meniť, tak sa priznám, že naše cesty sa niekoľko krát stretli. A vždy v dobrom. Ďakujem a ešte raz Vám prajem všetko dobré.

 4. spalovac mrtvol - 28. November 2018 21:07

  Accidit in puncto quod non speratur in anno. Bona fortuna!

 5. Lajla - 29. November 2018 16:52

  Ale- ale….. bosorky sa nevzdávajú!

 6. Lajla - 29. November 2018 16:53

  Metla sa nehádže do žita! To lieta!!!!!!

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.