Dobrá nálada na tenisovom turnaji „Pupák 2018“

5. August 2018 · Autor: admin 

Nielen o športe, ale aj o dobrej nálade, zmysluplnom trávení voľného času a priateľstvách bol amatérsky tenisový turnaj rekreaktov ŠK Tempus Rimavská Sobota  „Pupák 2018“ . Prebiehal v sobotu, 4.augusta za horúceho, slnečného počasia.

Víťazom turnaja sa stal Milko Kostovič, na druhom  mieste sa umiestnil Laco Vereb ml. a na treťom Igor Matúš a Norbert Astaloš. Cena útechy sa ušla Lacovi Verebovi st. Tenistov prišiel na začiatku turnaja pozdraviť aj dlhoročný poslanec mestského zastupiteľstva Viliam Vaš, ktorý mieni v jesenných komunálnych voľbách zabojovať o kreslo primátora Rimavskej Soboty. Daroval im ceny: loptičky a cenu útechy-športové ponožky i občerstvenie. Športové podujatie sa nieslo v družnej atmosfére, nechýbal ani guláš. Jeho organizátorom bol predseda ŠK Tempus Július Vrábeľ.

Klub funguje v Rimavskej Sobote vyše 15 rokov, spočiatku sa zameriaval na futbal, v súčasnosti sa venuje najmä rekreačnému tenisu a relaxu. Areál, ktorý patrí mestu, neustále zveľaďujú. Do svojich radov privítajú aj nových tenistov.

Autor: Marta Kanalová

 

Publikované 5. 8. 2018

 

Comments

Jeden komentár - “Dobrá nálada na tenisovom turnaji „Pupák 2018“”

  1. Peter Magyar - 5. August 2018 18:06

    Ďakujeme pánovi Vašovi za účasť. Šport spája ľudí a ozdravuje. Všetci občianski kandidáti, ktorí chcú ozdraviť financie našeho mesta a vytvárať pracovné miesta majú naše sympatie.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.