Panely v lesíku, blízko ihriska

2. Júl 2018 · Autor: admin 

…a mesačný chodník k nemu, tak by mohla znieť pekná básnička. Tá by však mnohým občanom Západu v Rimavskej Sobote znela, ako dávne pristátie prvého človeka na Mesiaci.

Aj tie panely už tam ležia nejaké to desaťročie- od čias prvých opráv vodovodov či teplovodov. To si už málokto pamätá, kto je autorom deravých panelových preliezok pri mládežníckom ihrisku, vo vnútrobloku ulice Bodona!

Ako nás upozornil Jozef Belko, tajomník Výboru mestskej časti Západ-Sobôtka, Kľačany, tak sa roky tento píše do zápisníc a … NIČ! Už najnovšie, to snáď, na úrade ani nikto nečíta. Keby áno, tak eko-panely by boli už v roku 2012 odvezené preč alebo uložené vedľa chodníka.

Či iba niekto chcel mládeži dodať ďalšie exkluzívne náradie pre posilňujúcich Work-out nadšencov? Ale potom to mal od lesíka viac vysunúť, lebo stromčeky už nemajú ako dýchať a tie sa rokmi pomaly stanú zoschnutou prekážkou. Alebo zámerne, ďalším náradím?

Komentovať hlavný chodník vo dvore ulíc Rybárska-Bodona ani netreba. Ten sa už pred rokmi stal vynikajúcou prekážkovou dráhou, a nielen pre športujúcu mládež …

Autor: Viliam Vaš, poslanec MsZ

 

Publikované 2. 7. 2018

Comments

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.