Prognóza vedmy: Čo nás čaká v tomto roku?

28. Jún 2018 · Autor: admin 

Koncom uplynulého roka sme zverejnili článok Aká je prognóza na rok 2018 ?. Na predpovede sme sa opýtali vedmy Renáty Puhlovej, ktorá sa roky venuje ezoterike, vešteniu a písaniu prognóz.

Vtedy nám prezradila, že v tomto roku bude dôležité, aby sme sa nenechali zviesť z našej cesty rôznymi lákadlami, a to hlavne, keď bude mesiac v znamení Rýb, ktorý nás bude nútiť o urýchlené rozhodnutia, čo môže spôsobiť veľké škody hlavne v medziľudských vzťahoch vo svete či doma. Podľa vedmy pre mnohých nastanú okamihy zmeny, a to zvratu v osude, karme, živote.

V prognóze na rok 2018 Cisár hodí rukavicu žene vo vodnom znamení na zmenu voči chudobe, kde sa ocitne v bezvýchodiskovej situácii.

Ako to mnohí aj naznačujú, tento rok je dosť zložitý a ťažký. Pani Renáta vo svojej vlaňajšej prognóze predpokladala aj chaos a nečakané zmeny v tomto roku, čo sa v podstate aj naplnilo. Keď sa pozrieme na politickú situáciu, diali sa určité zmeny. Tie začali vraždou novinára a jeho priateľky, ktorá otriasla celým Slovenskom. Následne prebiehali demonštrácie. Situácia vyvrcholila odstúpením dlhoročného premiéra a zmenou v zložení vlády. To by zrejme nik nebol očakával.

Renáta Puhlová nedávno napísala aj dodatok k svojej prognóze na rok 2018. Podľa nej rok Mesiaca, kde sme pod vplyvom Luny a čísla 18 , v mesiaci v znamení Raka, sa energie Luny posiľňujú.

„Je to obdobie, kedy nečinnosť sa pohnúť vpred sa odrazí v roku Slnka (teda na budúci rok), a preto stáť na jednom mieste a žiť v iluziách nás privedie do bludneho kruhu, z ktorého sa vymaniť bude dosť náročne, v niektorých prípadoch až nemožné,“hovorí vedma.

Zároveň dodáva: „Takže, ak chceme, aby rok Slnka bol pre nás pozitívny, je najvyšší čas, aby sme svoje aktivity dali do pohybu a rozlíšili ilúziu od reality.“

 

Autor: Marta Kanalová, zdroj: Renáta Puhlová, vedma

 

Publikované 28. 6. 2018

Comments

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.