Metalinda napriek dažďu zaspievala pár piesní bez ozvučenia

13. Jún 2018 · Autor: admin 

Nádvorie Čierneho orla v Rimavskej Sobote sa v stredu podvečer, 13. júna zaplnilo ľuďmi, ktorí prišli na koncert známej slovenskej rockovej kapely Metalinda. Ten však spočiatku oddialil a neskôr prerušil hustý dážď. Kapele sa podarilo na pódiu odohrať len úvodnú pieseň.

Členovia Metalindy sú však muzikanti srdcom, a tak pre svojich fanúšikov v podchode Čierneho orla zaspievali bez ozvučenia, za doprovodu španielky a tamburíny niekoľko piesní. Odzneli aj známe skladby Maj, May, Slnko nevychádzaj i slovenská hymna. Refrény si so súčasným spevákom kapely- Košičanom Andym Hudákom zaspievali aj ich fanúšikovia. Atmosféra na improvizovanom minikoncerte bola vynikajúca, nechýbalo ani fotografovanie s členmi kapely.

Metalinda zavítala do Rimavskej Soboty v rámci festivalu odborných zručností žiakov krajín V 4  FOUR FEST, ktorý organizuje SOŠ obchodu a služieb. Jednou zo sprievodných akcií tohto festivalu bola aj utorková diskotéka pre mladých. Za mixážny pult sa postavil sympatický Mišo Pročko, alias DJ Skip, syn Joža Pročka. Tento vyštudovaný ekonóm sa mixovaniu hudby venuje už niekoľko rokov. Mladí sa na diskotéke zabávali do neskorých večerných hodín.

A tu sú dve fotografie z diskotéky pre mladých, ktorú mixoval Mišo Pročko alias DJ Skip:

Autor: Marta Kanalová, foto: autor, Gabriela Chlpošová

 

Publikované 13. 6. 2018

Comments

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.