V Komunitnom centre v Dražiciach sa oslavoval Deň matiek

14. Máj 2018 · Autor: admin 

OZ Šanca pre Dražice pripravilo v priestoroch KC komunitnú aktivitu, ktorá bola venovaná  mamičkám a deťom.  V piatok,  11. mája 2018 sme si pripomenuli Deň matiek spolu  s deťmi, ktoré mali pre svoje mamičky pripravené básne, v ktorých  sa im poďakovali  za ich starostlivosť a lásku.

Každé dieťa podarovalo svojej mamičke ružu, ktorú  vytvorili v komunitnom centre.  Po tomto  milom recitačnom  pásme sme mali pre všetkých  účastníkov našej komunitnej  aktivity pripravené občerstvenie.

Pre mamičky sme pripravili malé prekvapenie- kozmetické služby. Pozvanie na našu aktivitu prijala Stredná odborná škola obchodu a služieb v Rimavskej Sobote.  Pani majsterka kozmetičiek  Elena Knappová, študentky Zuzana Pálová, Štefi Együdová prezentovali svoju prácu kozmetičiek.  Na chvíľku sa mamičky a deti stali modelkami. V príjemnej atmosfére sme sa odrazu ocitli v skrášľovacej miestnosti. Kozmetičky nám ponúkli profesionálnu vizáž, kozmetiku a odborné poradenstvo v starostlivosti o pleť. Bolo to veľmi príjemné  posedenie .

Táto aktivita sa všetkým  zúčastneným veľmi páčila a veríme, že sa budeme stretávať i pri iných podujatiach nielen v rámci komunitného centra, ale využijeme  i  služby kozmetického salónu spomenutej školy.

Touto  cestou  by sme chceli  poďakovať vedeniu  Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Rimavskej Sobote – riaditeľovi PaedDr.  Jaroslavovi Bagačkovi, ktorý uvoľnil študentky  a majsterku  na našu  komunitnú  aktivitu a samozrejme, najväčšie poďakovanie patrí našim „kozmetičkám“.

Naše modelky boli s prácou kozmetičiek veľmi spokojné a veríme, že ich  služby využijeme aj pri návšteve kozmetického salónu v Rimavskej Sobote.

Autor: Mgr. Alena Horváthová, garant KC Dražice

 

Publikované 14. 5. 2018

 

Comments

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.