Hlasujte za detské ihrisko Žihadielko pre Rimavskú Sobotu

18. Január 2018 · Autor: admin 

Do súťaže o detské ihrisko Žihadielko sa zapájajú aj obyvatelia Rimavskej Soboty. Svoje sily spojili mamičky a rozbehli iniciatívu s cieľom, aby sa čo najviac ľudí zapojilo do internetového hlasovania.

Súťaž o detské ihriská spustila spoločnosť Lidl na stránke www.zihadielko.sk, pričom jedno je v hodnote cca 85 tisíc euro. Hlasuje sa za konkrétne mestá, ktoré sú rozdelené do skupín podľa počtu obyvateľov. Rimavská Sobota je v kategórii od 20 000 do 33 999 obyvateľov. Prvé dve miesta v každej skupine vyhrajú ihrisko. Zatiaľ je Rimavská Sobota aktuálne na druhom mieste za Breznom.

Hlasovanie prebieha do 28.2.2018. Hlasovať môže každý, kto má e-mail alebo FB konto a k tomu telefónne číslo. Každý deň môže jeden prihlásený dať len jeden hlas a môže získať jeden bonusový hlas za deň, ak si zahrá hru s včielkou Majou na uvedenej stránke. Treba hlasovať každý deň.  Hlasovanie zaberie na prvý krát asi 5 minút, a potom na ďalší krát len 1 minútu.

„Každý hlas je potrebný. Momentálne sme na druhom mieste, ale do skončenia hlasovania je ešte veľa dní. Ihrisko je určené pre deti od 2 do 12 rokov. Preto nech hlasuju všetci, či rodičia malých detí, ale aj väčších, starí rodičia, aj tí čo majú vnúčatá mimo Rimavskej Soboty, lebo keď ich prídu pozrieť, budú sa môcť hrať na peknom ihrisku,“ povedala nám Zuzana, jedna z mamičiek.

Neváhajte a hlasujte za to, aby v Rimavskej Sobote vyrástlo moderné detské ihrisko.

Autor: Marta Kanalová

 

Publikované 18. 1. 2018

Comments

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.