Aká je prognóza na rok 2018 ?

19. December 2017 · Autor: admin 

Už len pár dní a rozlúčime sa so starým rokom. Zároveň privítame rok 2018. Mnohých ľudí zaujíma, aký bude nový rok. Na to sme sa opýtali vedmy Renáty Puhlovej, ktorá sa roky venuje ezoterike, vešteniu a písaniu prognóz.

„Rok 2018 sa bude niesť v znamení Mesiaca, kde Spravodlivosť spustí reťazovú reakciu,Veľkňažka bude strážiť brány podvedomia a Cisár bude podnecovať uchopenia hodenej rukavici,“ hovorí Renáta Puhlová.

Dodáva, že  v tomto roku bude dôležité, aby sme sa nenechali zviesť z našej cesty rôznymi lákadlami, a to hlavne, keď bude mesiac v znamení Rýb, ktorý nás bude nútiť o urýchlené rozhodnutia, čo môže spôsobiť veľké škody hlavne v medziľudských vzťahoch vo svete či doma,Východ sveta bude zohrávať dôležitú úlohu v tomto roku.

„Mesiac v znamení Váh prinúti Spravodlivosť spustiť reťazovú reakciu, ktorá spôsobí chaos na finančných trhoch, čo bude pod vplyvom planéty SATURN…kde nemôžeme len sedieť a čakať na blaženosť, ale sa o ňu musíme postarať. V tomto roku nastanú pre mnohých okamihy zmeny, a to zvratu v osude, karme, živote,“ prezradila vedma.

Podľa jej slov dostaneme výzvy, aby sme našli, čo sa skrýva pod povrchom situácie a rozpamätať sa na možnosti, ktoré sa skrývajú v našom vlastnom vnútri. Predstavuje čas na objavovanie tajomstiev života, pretože niečo, čo sa doteraz skrývalo v našom podvedomí, sa pýta na povrch.

Preto bude Veľkňažka strážiť brány podvedomia. Cisár hodí rukavicu žene vo vodnom znamení na zmenu voči chudobe, kde sa ocitne v bezvýchodiskovej situácii. Rok 2018 bude rokom, kde budeme musieť odlišovať realitu od ilúzií…

Zdroj: Renáta Puhlová, vedma

 

Publikované 19. 12. 2017

Comments

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.