Poďakovanie za podporu vo voľbách

6. November 2017 · Autor: admin 

Ďakujem všetkým za podporu, pomoc a hlasy v župných voľbách. Prvýkrát som kandidovala na verejnú funkciu a  získala 1 247 hlasov. Cením si všetkých, ktorí išli voliť a pochopili, že akékoľvek voľby sú dôležité.

Nie je totiž jedno, kto spravuje naše mesto, kraj či štát. Teší ma, že k volebným urnám prišli aj ľudia, ktorí nikdy predtým nevolili a dali mi svoj hlas. Blahoželám víťazom a dúfam, že budú zastupovať záujmy nášho okresu, a keď sa budú občania na nich obracať so svojimi podnetmi, budú ich riešiť.

Viem, že niektorí nie ste s výsledkami volieb spokojní, ako to avizujete aj na sociálnej sieti, ale všetko má svoj význam a nič sa nedeje náhodne. Ešte raz ďakujem všetkým svojim voličom za podporu.

Marta Kanalová, kandidátka na poslankyňu BBSK

 

Publikované 6. 11. 2017

Comments

Jeden komentár - “Poďakovanie za podporu vo voľbách”

  1. PRISRO - 6. November 2017 18:17

    Inteligencii, kráse a tiež v neposlednom výber prekvapivého človeka, sa musí glorifikovať. Vaše predsa vzatie nesmie byť len vzatím faktu, ale aj predstavením sa seba samej. Skúste, milosťpani dodať do bohom a Vilom proklamovanej faktografie skutočnosť, ktorá by mohla predstaviť žezlo. Nie moci, ale alternácie. Prajem pri ďalších politických úspechoch aj moju podporu

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.