Rozlúčka s prázdninami s ukážkou výcviku psa

14. September 2017 · Autor: admin 

Komunitné centrum vo Vrbovciach v spolupráci s členmi Občianskeho združenia Šanca pre Dražice a dobrovoľníčkami 30. augusta 2017 zorganizovalo kultúrno-spoločenské podujatie: Rozlúčka s prázdninami.

Členka klubu športovej kynológie z Hnúšte si pripravila pre deti a ostatných priateľov komunitného centra nevšednú udalosť. Mohli sme si pozrieť ukážku výcviku s jej psíkom-belgickým ovčiakom. Nelka nám vysvetlila,ako prebieha výcvik poslušnosti,čo všetko musí vedieť, ako má pes reagovať na povely svojho psovoda. Predviedla nám základné cviky- ako sú chôdza pri nohe,potom obraty pri nohe, povely- zostaň, sadni, atď…..

Sprievodno aktivitou boli tvorivé dielne, kde si deti vyrábali obraz z puzzle s tematikou – Môj zážitok z prázdnin.Komunitné centrum v spolupráci s Ľubicou Slovákovou a Ľubicou Husmannovou z Hnúšte, ktoré sú kozmetické poradkyne, venujú sa kozmetickému poradenstvu a distribúcii kozmetiky značky AVON.V areáli Komunitného centra vo Vrbovciach zorganizovali pre ženy bez rozdielu veku aktivitu- BUĎ KRÁSNA S AVONOM.Obidve poradkyne sa venovali ženám všetkých vekových kategórií, každej záujemkyni poskytli poradenstvo, ako sa starať o svoju pleť, pomohli im vybrať správne farby make-upu na základe odtieňa ich pleti.

Zorganizovaním tohto podujatia sme sa snažili utužiť vzájomné medziľudské vzťahy obyvateľov žijúcich v komunite obce Vrbovce ako aj blízkeho okolia.

Autor: Mgr. Janka Vrbiarová, odborný garant Komunitného centra Vrbovce

 

 

Publikované 14. 9. 2017

Comments

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.