Alojz Hlina:Riešením rómskej problematiky kotlebovcov je to, že sa vozia hore-dole ako takí trottli?

11. September 2017 · Autor: admin 

Svojimi vyjadreniami vo videu na sociálnej sieti sa o rozruch postaral šéf KDH Alojz Hlina. Tentokrát si vzal na mušku Mariana Kotlebu, poslanca NR SR a župana Banskobystrického kraja. Vytýkal mu, že za rok aj pol, čo je ich strana v parlamente, nepredložili ani jeden návrh zákona, ktorý by riešil rómsku problematiku.

„Oni berú státisíce až milióny eur od štátu na to ,aby robili politkcú činnosť a jediné, čo sú schopní, je voziť sa na autách hore- dole. To je celé, čo zvládli, za rok a pol v parlamente nepredložili jeden jediný návrh zákona, ktorý by riešil rómsku problematiku. Riešením rómskej problematiky je to, že sa vozia hore-dole ako takí trottli?“ hovorí vo videu na sociálnej sieti, natočenom pred hradom Krásna Hôrka, Alojz Hlina.

„Určite si viacerí spomínate, čo sa tu dialo, aké teatro, cirkus. Tu šaškovali, robili cirkus, že idú vyriešiť Rómov a nevyriešili nič,“ vyjadril sa šéf konzervatívcov na margo toho, že v rómskej osade v Krásnohorskom podhradí sa po vyhorení hradu nič nezmenilo.  Pozastavil sa aj nad tým, kde je buldozér, na ktorí sa mnohí skladali. Pripomíname, že prispel naň aj rimavskosobotský primátor.

V závere svojho vystúpenia Hlina poznamenáva: „Presne to je ich  svet, natárať hlúposti a nič nevyriešiť.“ Ten si teda servítku pred ústa nedáva…

Autor: Marta Kanalová

 

Publikované 11. 9. 2017

Comments

Jeden komentár - “Alojz Hlina:Riešením rómskej problematiky kotlebovcov je to, že sa vozia hore-dole ako takí trottli?”

 1. spalovac mrtvol - 12. September 2017 7:28

  Prečo rimavskosobotský primátor by prispieval Kotlebovi na buldozér, primátor má vo
  svojom “portfóliu”základných prostriedkov podnikateľskej činnosti tento zázračný
  stroj, ktorý aj sám vie obsluhovať a tak osobným pričinením mohol riešiť “cigánsku
  otázku” na mieste činu spolu so svojim súpútnikom.
  :-D

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.