Nový obchod so značkovým oblečením, aj pre extravagantné dámy

6. September 2017 · Autor: admin 

Originálne, trendové  kúsky francúzskej, talianskej a španielskej módy nájdete v novej predajni s názvom Mon´ia, ktorú otvorili v auguste v centre Rimavskej Soboty. Na svoje si prídu aj extravagantné dámy.

Zaujímavosťou je aj to, že v outletovej predajni značkových šiat nenájdete dva rovnaké odevy. Nechýbajú ani kabelky, opasky a iné originálne doplnky. A pretože každá žena je jedinečná, každý kúsok v tomto obchodíku je tiež jedinečný.

„Roky som pracovala v rôznych predajniach odevov. Mojím snom bolo mať značkovú predajňu, pretože ma móda baví. Samozrejme, ako každá žena sa rada pekne obliekam a sledujem módne trendy. Tie diktujú najmä Francúzi a Taliani,“ prezradila majiteľka obchodíka Mariana Juhászová, ktorá Francúzsko aj navštívila. Možno povedať, že táto krajina ju očarila.

A prečo pomenovala svoju predajňu Mon´ia? „ Moňa je moje meno z destva. Raz mi jeden Francúz blahoželal k narodeninám a on túto prezývku pofrancúžštil na Mon´ia. Preto som sa rozhodla pre taký zvláštny názov predajne,“ povedala Mariana Juhászová. Dodala, že jej zámerom je, aby sa tu každá žena cítila príjemne.

Outletovú predajňu značkového oblečenia pre dámy Mon´ia nájdete na Ul. SNP 600 v Rimavskej Sobote (vedľa O2). Otvorená je od pondelka do piatka od 9,30 hod. do 17.00 hod a v sobotu od 9,30 hod. do 12.00  hod.

Autor: Marta Kanalová

 

Publikované 6. 9. 2017

Comments

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.