Rozprávka: Ako si pašove ženy skočili do vlasov

4. August 2017 · Autor: admin 

Byť pašom a mať hárem niekedy prináša aj problémy. Okúsil to na vlastnej koži aj paša s vlnkou z najsevernejšieho pašaliku, ktorý mal dve neresti: povoľné ženy (najmä čiernovlásky) a hazardné hry. A preto niet divu, že vlastnil aj hárem. V ňom bolo síce množstvo žien, ale len tri favoritky, ktoré tam všetko ovládali.

Tie dokonca dostávali viac zlata ako jeho prvý hlavný radca. A to je už čo povedať. Zrejme mu dobre poslúžili pri jeho vášnivých hrách. To sa však už dlhší čas nepáčilo pašovej žene. Tá mu síce niektoré veci tolerovala, ale odtiaľ- potiaľ. Tri kurtizány v pašaliku už prekračovali všetky medze. Tak opantali starého pašu, že im nevedel odolať a robil nepremyslené rozhodnutia ako zmyslov zbavený. V jeden deň zavítala pašova žena do háremu a otvorila dvere na komnate jednej z pašových favoritiek. Okrem toho, že na ňu nakričala, pretože sa nechutne vláči s pašom, jej v zlosti vyšklbla aj hodný kus vlasov.

Potom vybehla za pašom s vlnkou a poriadne mu vyčistila žalúdok. Zastrájala sa pritom, že ak s favoritkami neprestane, tak všetky riadne oskalpuje a jemu odstráni jeho pýchu. Paša sa preľakol, a aby uchlácholil svoju ženu, zaplatil jej exkluzívne kúpele pri mori. A to napriek tomu, že bol riadny škrob, musel hlboko načrieť do vrecka.

A pašova favoritka? Zahanbená sa istý čas schovávala vo svojej komnate a zahaľovala si hlavu šatkou, aby jej nebolo vidno vyšklbaný kus vlasov…

Autor: Marta Kanalová

 

Publikované 4. 8. 2017

Comments

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.