Pracovná ponuka

25. Jún 2017 · Autor: admin 

Naskytla sa príležitosť pre ľudí, ktorí nemajú problém vycestovať za prácou do susedného Rakúska.  Práca sa vykonáva v týždenných alebo dvojtýždenných turnusoch v závislosti od vzdialenosti pracoviska. Ubytovanie zabezpečuje firma. Pracovný pomer je na dobu neurčitú. Požaduje sa znalosť nemčiny aspoň 2 ľudí z partie. Výplata je vyplácaná na účet. Neplatia sa žiadne poplatky.

Slovenská firma, ktorá zamestnáva odborníkov na stavebníctvo, hľadá šikovných šalovačov, sadrokartonistov, odborníkov na stavebné práce. Výhodou je, že budú zamestnanci slovenskej firmy, ktorá platí na pomery v našom regióne veľmi slušne. Ďalšou výhodou je to, že za nich budú platené odvody na Slovensku, a potom môžeme týmto zamestnancom do budúcna sprostredkovať aj úver či už na zlepšenie bývania, na zariadenie bytu alebo na čokoľvek, čo budú potrebovať, aby si zlepšili životný štandard.

Záujemci nás môžu kontaktovať na tel. čísle 0917 173 591.

 

Predám obchod

Predám obchod s mäsom a mäsovými výrobkami. Obchod je v prevádzke 17 rokov, zabehnutý, dobre situovaný. Predám ho aj so zariadením. Kontakt: 0915 898 557.


 


Comments

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.