Kníhkupectvo KnihArt sa presťahovalo

18. Apríl 2017 · Autor: admin 

Kníhkupectvo KnihArt sídli v nových priestoroch. Presťahovalo sa na Francisciho ul. 1 v Rimavskej Sobote (oproti VÚB). V kníhkupectve nájdete množstvo literatúry pre deti, mládež i dospelých.

Vybrať si môžete aj z Kníh za babku za výhodné ceny. V sortimente je aj množstvo krížoviek, dobrodružné knihy pre deti a mládež, ezoterickú a motivačnú literatúru, špeciálne umelecké diáre, relaxačné omaľovánky nielen pre deti, ale aj dospelých, hracie pohľadnice, Evitovky za skvelú cenu, mesačník Evita, CD hudobné, aj pre deti, kľúčenky s menami, hrnčeky s hudobnými kapelami.

Nechýba ani doplnkový tovar:  puzzle, vonné oleje, kaballah náramky s ochrannými kameňmi, hracie pohľadnice, kľúčenky, darčekové tašky a magnetky.

 

Veštenie z kávy

Chcete poznať svoju budúcnosť? Riešite nejaký problém v oblasti zdravia, financií, partnerského vzťahu či práce, potrebujete poradiť a nájsť správny smer? Volám sa Irenka a ponúkam veštenie z kávy v Rimavskej Sobote. V prípade záujmu ma kontaktujte na tel. č. 0915 511 100. Rada vám poradím a pomôžem.

Comments

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.