Maduar & hostia – videotour pri príležitosti 30. výročia založenia skupiny

22. September 2015 · Autor: admin 

Jedna z najúspešnejších kapiel česko-slovenskej hudobnej scény 90. rokov (11 #1 hitov, Skupina roka podľa ZAI, 2 Platinové a 3 Zlaté platne za predaj, Strieborný Slávik, ocenenia za Skladbu roka, Videoklip roka, či Album roka) vyráža na narodeninové videoturné po Slovensku v jedinečnej zostave.

Zakladajúci členovia Maduaru, bratia Matyinkovci, si pri príležitosti 30. výročia vzniku kapely prizvali ako hostí svojich bývalých členov a spolupracovníkov, vďaka ktorým si návštevníci koncertov budú môcť takmer všetky skladby vychutnať v pôvodnom prevedení: Anna-Katarina Schatzl (ex-členka v rokoch 1995-96), Cathy Dvořáková (externá vokalistka v rokoch 1996-2010), Ivana Poláčková (externá vokalistka v rokoch 2004-2011 a víťazka súťaže Môj najmilší hit na STV), Erik Aresta známy ako MC Erik (ex-člen v rokoch 1987-1995 a ex-člen formácie MC Erik a Barbara).

Fanúšikovia skupiny sa môžu tešiť nielen na najväčšie hity Maduaru Hafanana, Do It, Anjel, Mystic Party, La Chita, Ramaya ale aj single z aktuálnej tvorby Saturday Party Time, Dance & Kiss, Náš Čas a špeciálny akustický blok skladieb z rannej “garážovej” éry kapely.

Celý koncert bude navyše sprevádzaný aj na mieru šitou videoprojekciou na dvoch veľkoplošných obrazovkách, takže si diváci budú môcť nielen pripomenúť videoklipy kapely, ale predovšetkým vychutnať skvelý audio-vizuálny zážitok.

Ak ste fanúšikom Maduaru a radi spomínate na obdobie 90. rokov, tak by ste si tento koncert rozhodne nemali nechať ujsť. Zároveň je to skvelá príležitosť zobrať aj deti a užiť si rodinný koncert s “hudbou vašej mladosti”. Vstupenky sú dostupné na Predpredaj.sk alebo na predajných miestach, cena vstupenky je 8 Eur. V Rimavskej Sobote sa koncert uskutoční  9. novembra v dome kultúry.


Zdroj: M&M Brothers, www.maduar.com

 

Publikované 22. 9. 2015

Comments

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.