Vykupujú a predávajú použitý nábytok, venujú sa aj autodoprave

10. November 2014 · Autor: admin 

Kristína Ádámová z Rimavskej Soboty sa sedem rokov venuje výkupu a predaju použitého nábytku. Jej cieľom je poskytnúť kvalitné služby, aby boli zákazníci spokojní. NÁBYTOK-BAZÁR je jedným z najstarších fixných nábytkov v Rimavskej Sobote. Okrem použitého nábytku v predajni možno kúpiť aj bytové doplnky, dekoračné predmety, sklo-porcelán, obrazy i kuchynské doplnky.

V sortimente nechýbajú ani príbory, svietidlá, porcelánové servisy, detské postieľky a kočíky. V predaji je aj elektronika, na ktorú firma dáva záruku. „Ponúkame predaj nábytku, jeho výkup, pričom hneď platíme v hotovosti. Pri výkupe nábytku odvoz zabezpečíme my. Za poplatok sa zaoberáme aj vypratávaním bytov a domov na holé steny. O takúto službu majú zákazníci záujem vtedy, ak im niekto zomrie a potrebujú vypratať byt, aby ho mohli cez realitnú kanceláriu ľahšie predať,“ hovorí majiteľka firmy OLVI nábytok Kristína Ádámová.

Dodáva, že okrem týchto činností sa venujú aj autodoprave. Keď si niekto niečo kúpi, odvezú mu to za poplatok domov. Poskytujú aj sťahovacie služby. „Snažíme sa vyhovieť požiadavkám našich klientov, ku každému z nich  máme individuálny prístup. Za sedem rokov fungovania na trhu sme si získali dôveru našich zákazníkov, či už pri vypratávaní bytov, sťahovaní alebo vykupovaní nábytku,“ vyjadrila sa Kristína Ádámová.

Predajňu NÁBYTOK-BAZÁR nájdete na Ul. M.Tompu 3 v Rimavskej Sobote (pri múzeu, oproti okresnému úradu).

Otváracie hodiny: Pondelok-Piatok 9.00-19.00

Nový tovar trikrát v týždni: pondelok, streda a piatok

Kontakt: 0905 815 196, 0907 250 898

Autor: Marta Kanalová

 

Publikované 5. 11. 2014

Comments

Comments are closed.