Dni mesta Rimavská Sobota s Petrom Stašákom a Helenou Vondráčkovou

10. Apríl 2012 · Autor: gemerland 

Primátor Rimavskej Soboty Jozef Šimko pozýva všetkých obyvateľov mesta, ale aj širokého okolia na oslavy Dní mesta Rimavská Sobota. Podujatie sa bude konať v dňoch 4. a 5. mája. Počas obidvoch dní na Vás čaká bohatý kultúrny program doplnený o množstvo sprievodných akcií. Neodmysliteľnou súčasťou osláv je už tradične aj jarmok. V sobotu, 5. mája o 18. hodine primátor Jozef Šimko slávnostne otvorí zrekonštruovaný amfiteáter.

V tomto čase je zároveň naplánovaný aj dvojhodinový hudobný program Petra Stašáka s názvom Kaviareň Slávia. Vzácnym hosťom Petra Stašáka bude aj legenda českej hudobnej scény Helena Vondráčková. V programe ďalej vystúpia: Rezső Soltész, manželia Silvia a Peter Klimentovci, Pavol Stašák a spievajúci profesor Vladimír Čečot.

Po Kaviarni Slávia nasleduje koncert víťaza 2. série Česko Slovenskej SuperStar Lukáša Adamca. Lukáš zahrá v rimavskosobotskom amfiteátri o 20.30. Vstupenky na sobotný večer si môžete zakúpiť v Mestskom kultúrnom stredisku a v Turistickom informačnom centre za 10 euro. Deti do desať rokov majú vstup zdarma. Lístok si môžete kúpiť aj v deň koncertu, priamo v amfiteátri, za 12 euro.

Zdroj: MsÚ Rimavská Sobota, PR článok

Comments

6 komentáre/ov - “Dni mesta Rimavská Sobota s Petrom Stašákom a Helenou Vondráčkovou”

 1. jednouchomario - 10. Apríl 2012 18:28

  A ja že koncertných umelcov “zacáluje” mesto……12 ojro je na rim. sobotu dosť….prípadne koncertu chtivý obšťan si spomenie ako chodil na vystúpenia za socíku…..bud preskočil plot, prípadne koncert počúval za plotom s krabicou kvalitného čuča v ruke ….:-)

 2. viva - 10. Apríl 2012 19:30

  Zacáluje mesto ? Na jednej strane chceme úsporné opatrenia, na druhej zadarmo lístky ako za komunizmu ? Hmm, dúfam, že tentoraz sa buchnú po peňaženkách sponzori a hlavný mediálny partner :-D

 3. tv - 10. Apríl 2012 20:13

  To si primátor pre seba vybavil tieto stariny????

 4. geza - 10. Apríl 2012 20:18

  asi kce blondínky ale kto ko zacvaká, bohaté méésto, idem radšej do irelandia.

 5. lukas45 - 10. Apríl 2012 20:31

  Doporučujem aby pán Vaš navštívil spoločnosť KORO a pýtal sponzorské.
  Dúfam, viva budeš chlap a navštíviš p, Košina staršieho.

 6. viva - 10. Apríl 2012 21:12

  Luky: A mohlo by sa to brať ako konflikt záujmov ?
  PS- Ty máš zrejme lepšie vzťahy so starším, tak sa pochlap v rámci pomoci mestu !

Musíš byť prihlásený, ak chceš vložiť komentár.